Партнери

Компанія ESET

Компанія ESET є новатором у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення. Більше 25 років унікальна технологія NOD32 отримує визнання користувачів та експертів у всьому світі.

Висока здатність виявлення та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі, а також регулярні визнання незалежних експертів та авторитетних видань.

Рішення ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security та ESET Cyber Security є найбільш рекомендованими у всьому світі.

Більш детальну інформацію про продукти ESET можна отримати на сайті компанії: https://eset.ua

 

 

CYAN Network Security

CYAN Network Security пропонує рішення на основі проксі-технологій і веб-фільтрації. Минуло більше 15-ти років з тих пір, як фахівці CYAN Network Security створили один з перших веб-серверів і один з перших проксі-серверів. Незабаром вони переконалися, що безпечне підключення до Інтернету є ключем до успіху у бізнесі. З цього досвіду народилася їх пристрасть до розробки рішень для веб-безпеки і в підсумку була заснована компанія CYAN Network Security.

Основний продукт компанії – CYAN Secure Web дозволяє забезпечити безпеку бізнесу, збільшити продуктивність праці, а також допомагає задовольнити конкретні потреби користувачів, контролюючи при цьому доступ до небажаних веб-сайтів і додатків.

Більш детальну інформацію про продукти CYAN Network Security можна отримати на сайті компанії: http://cyan-networks.com.ua

 

Microsoft

Microsoft Corporation — багатонаціональна корпорація що працює в області комп’ютерних технологій і є найбільшою у світі компанією — виробником програмного забезпечення. Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи «Microsoft Windows» і офісний пакет «Microsoft Office».

Більш детальну інформацію про продукти Microsoft можна отримати на сайті компанії: https://www.microsoft.com/uk-ua/

Також подивіться цей вебсайт: https://beautykap.com/